Which role? - Húslevestől az embermarketingig
Milyen szerepben, kalapban vagy?
Ez a mondásom (is) még a Green Foxból való. A Green Fox Academy-ben a Holacracy alapján építettük fel és üzemeltettük a szervezetet. Ebben a rendszerben különböző szerepek vannak, egy-egy munkavállaló,kolléga több szerepet is betölthet. Én digitális marketing szakemberként feleltem több esetben a PPC kampányok operatív levezényléséért, de a CRM rendszer működéséért, de volt, hogy eseményeket szerveztem.
A kérdés alapja, hasonló, mint a “Milyen jellegű kérdés?” történetem. Ugyanis attól függően, hogy éppen milyen sapkában válaszolok, lehet egy-egy kérdésre adott válasz ilyen is, olyan is.
Digitális területtel foglalkozó tanácsadóként sokszor felmerül bennem ugyanez a kérdés, hiszen sokszor van, hogy nem csak marketinges vagy webes szakemberként tekintenek rám a megbízóim, hanem startupperként, esetleg társalapítóként is, hiszen sokszor töltöttem be ilyen funkciókat is különböző cégeknél, projekteknél. Volt, hogy én riportáltam a befektetők felé, de olyan is, hogy Pitcheléshez készítettem anyagokat vagy éppen adtam elő azokat befektetők előtt.
Például:
Nézd meg a többi vállalkozással, marketinggel kapcsolatos történetemet is, vagy olvass utána egy-egy témának az esettanulmányok között!
Leggyakrabban marketinges, valamint CRM-ekkel kapcsolatos problémákkal szoktak megkeresni, ezekről is többet tudhatsz meg a fenti linkeken. De sokszor a legnagyobb probléma a megbízó weboldala, ezzel kapcsolatban ezen a linken tudhatsz meg többet.
További érdekes témák:
Török Balázs
Török Balázsnak hívnak, azt szoktam mondani, hogy digitális marketinggel foglalkozom. Azt gondolom ugyanis, hogy az ügyfeleimnek jellemzően valamilyen marketing-sales problémájuk van és emiatt keresnek meg. Erre kínálok nekik megoldást, fejlesztem a digitális ökoszisztémájukat, megoldásaikat. Olvasd el az esettanulmányaimat, vagy nézz bele a tartalmaimba a YouTube-on, TikTok-on vagy írj nekem a LinkedIn oldalalamon!
Ez is érdekelhet:
Good idea! - Húslevestől az embermarketingig
A “Good idea!” van hogy reflektál egy hurrá optimista szcenáriónak, aminél én általában szintén pragmatikusabb, gyakorlatiasabb szoktam lenni, és bizonyos helyzetekben szeretek bőven készülni B és C opcióval is, ha véletlenül az A nem úgy működik, ahogy azt mindenki eltervezte.